Bajnokok Ligája - Győzött az Eger

Megszerezte első győzelmét a Bajnokok Ligája főtábláján az Eger férfi vízilabdacsapata, amely a C csoport szerdai, 4. fordulójában négy góllal verte a vendég szerb Partizán Beogradot.

Hazai álomkezdés (3-0) után megpróbáltak zárkózni a szerbek, de az Eger nem engedte ki a kezéből a vezetést. A negyedik negyedben, kétgólos hazai vezetésnél Szécsi ötméterest hárított, s ez végképp padlóra küldte a belgrádiakat. A magyar bajnok örömjátékkal zárt és megszerezte első pontjait.

Gerendás György vezetőedző boldogan értékelt: "Soha nem gondoltam volna, hogy a Belgrád ellen lesz olyan meccsem, hogy 3-4 perccel a vége előtt akár már haza is mehetnék."