Kocsilopás a Verőszalában

Szerdán reggel 7 órakor kapott bejelentést az Egri Rendőrkapitányság miszerint a Verőszala utcában elloptak egy személyautót.
 
 

Kocsilopás a Verőszalában

Szerdán reggel 7 órakor kapott bejelentést az Egri Rendőrkapitányság miszerint a Verőszala utcában elloptak egy személyautót.
 
 
 
 
 

Kocsilopás a Verőszalában

Szerdán reggel 7 órakor kapott bejelentést az Egri Rendőrkapitányság miszerint a Verőszala utcában elloptak egy személyautót.

Eközben a Füzesabonyi Rendőrkapitányság nyugalmazott főtörzszászlósa, aki éppen hazfelé tartott, egy földúton parkoló autóra lett figyelmes, mely körül zavart fiatalok ólálkodtak. Az igazoltatás során kiderült, hogy a két egri fiú lopta el az autót. A két fiatal ellen eljárást indított az Egri Rendőrkapitányság - közölte Soltész Bálint sajtószóvivő.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!