Kocsilopás a Verőszalában
Eközben a Füzesabonyi Rendőrkapitányság nyugalmazott főtörzszászlósa, aki éppen hazfelé tartott, egy földúton parkoló autóra lett figyelmes, mely körül zavart fiatalok ólálkodtak. Az igazoltatás során kiderült, hogy a két egri fiú lopta el az autót. A két fiatal ellen eljárást indított az Egri Rendőrkapitányság - közölte Soltész Bálint sajtószóvivő.
