Lovak az utcán
2008.05.09.00:00
Tegnap délelőtt az egri régi Cifrakapu úton elszabadult 7 ló - közölte Soltész Bálint rendőrségi sajtószóvivő.
A hét lónak egy gazdája van, aki a rendőrök kiérkezéséig összeterelte az állatokat, vissza az udvarába. A paripák nem akadályozták a forgalmat.


