Közlekedésbiztonsági nyílt nap Egerben
2008.05.09.00:00
Ma reggel 9 órától Egerben a Nagylapos út 2. szám alatti Shell-kút mögötti rutinpályán közlekedésbiztonsági nyílt napot szervez a Heves Megyei Baleset-megelőzési Bizottság és a Nemzeti Közlekedési Hatóság Észak-magyarországi Regionális Igazgatósága.
A rutinpályán szakemberek segítségével kívánják felhívni a figyelmet a közlekedési veszélyekre és következményeikre.


