Közlekedésbiztonsági nyílt nap Egerben
A városi tűzoltóság és a hadkiegészítő parancsnokság is segítette a szervezők munkáját azáltal, hogy a szerkocsi emelő kosarából is szét nézhettek a bátrabb résztvevők. Akadály és rutinpályákon is tesztelhették autóvezetői tudásukat a jelenlevők, valamint a biztonsági öv használatának fontosságát is bemutatták egy teszt során. Ezeket a tanító célzatú játékokat Erdélyi Róbert, a megyei kapitányság megelőzési főelőadója felügyelte. Az esemény főszervezője, Gombály László elmondta, hogy ősszel ismét szeretnének közlekedésbiztonsági nyílt napot szervezni.
