Közlekedésbiztonsági nyílt nap Egerben

A napokban a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési bizottságának közreműködésével megvalósult közlekedésbiztonsági nyílt napon leginkább óvodás és általános iskolás gyerekek vettek részt.  
 
 

Közlekedésbiztonsági nyílt nap Egerben

A napokban a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési bizottságának közreműködésével megvalósult közlekedésbiztonsági nyílt napon leginkább óvodás és általános iskolás gyerekek vettek részt.  
 
 
 
 
 

Közlekedésbiztonsági nyílt nap Egerben

A napokban a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési bizottságának közreműködésével megvalósult közlekedésbiztonsági nyílt napon leginkább óvodás és általános iskolás gyerekek vettek részt.  

A városi tűzoltóság és a hadkiegészítő parancsnokság is segítette a szervezők munkáját azáltal, hogy a szerkocsi emelő kosarából is szét nézhettek a bátrabb résztvevők. Akadály és rutinpályákon is tesztelhették autóvezetői tudásukat a jelenlevők, valamint a biztonsági öv használatának fontosságát is bemutatták egy teszt során. Ezeket a tanító célzatú játékokat Erdélyi Róbert, a megyei kapitányság megelőzési főelőadója felügyelte. Az esemény főszervezője, Gombály László elmondta, hogy ősszel ismét szeretnének közlekedésbiztonsági nyílt napot szervezni.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!