A tűzoltókat hívták egy letört ág miatt

A gyalogosforgalmat akadályozta egy letört faág a Szvorényi úton tegnap. 
 
 

A tűzoltókat hívták egy letört ág miatt

A gyalogosforgalmat akadályozta egy letört faág a Szvorényi úton tegnap. 
 
 
 
 
 

A tűzoltókat hívták egy letört ág miatt

A gyalogosforgalmat akadályozta egy letört faág a Szvorényi úton tegnap. 

Az letört ágat a többi ág tartotta, de veszélyt jelenthetett bárki arra járóra, így a tűzoltók segítségét kérték az eltávolításához.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!