A tűzoltókat hívták egy letört ág miatt
2008.05.10.00:00
A gyalogosforgalmat akadályozta egy letört faág a Szvorényi úton tegnap.
Az letört ágat a többi ág tartotta, de veszélyt jelenthetett bárki arra járóra, így a tűzoltók segítségét kérték az eltávolításához.


