Ápoló ülés Egerben

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Heves Megyei Szervezete tartott tudományos ülést Egerben az Ápolók napja alkalmából.
 
 

Ápoló ülés Egerben

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Heves Megyei Szervezete tartott tudományos ülést Egerben az Ápolók napja alkalmából.
 
 
 
 
 

Ápoló ülés Egerben

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Heves Megyei Szervezete tartott tudományos ülést Egerben az Ápolók napja alkalmából.

A szakdolgozói pontszerző eseményen majd 200 ápoló vett részt. A dolgozókat Dr. Berhés István az egri kórház jelenlegi megbízott főigazgatója köszöntötte, majd Sós Tamás szólt a jelenlévőkhöz. A megyegyűlés elnöke elmondta, hogy szeretné ha nőne az áplók megbecsülése és stabilitása.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!