Ápoló ülés Egerben
2008.05.16.00:00
A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Heves Megyei Szervezete tartott tudományos ülést Egerben az Ápolók napja alkalmából.
A szakdolgozói pontszerző eseményen majd 200 ápoló vett részt. A dolgozókat Dr. Berhés István az egri kórház jelenlegi megbízott főigazgatója köszöntötte, majd Sós Tamás szólt a jelenlévőkhöz. A megyegyűlés elnöke elmondta, hogy szeretné ha nőne az áplók megbecsülése és stabilitása.

