Többször is riasztották a tűzoltókat az eső miatt

Hétfőn este többször is riasztották az egri tűzoltóságot, mivel több épületben is megállt a víz.
 
 

Többször is riasztották a tűzoltókat az eső miatt

Hétfőn este többször is riasztották az egri tűzoltóságot, mivel több épületben is megállt a víz.
 
 
 
 
 

Többször is riasztották a tűzoltókat az eső miatt

Hétfőn este többször is riasztották az egri tűzoltóságot, mivel több épületben is megállt a víz.

Beázáshoz az Érsekkerthez, a Pozsonyi útra és a Mátyás király , valamint a Széchenyi útra hívták ki a tűzoltókat. A kár oka valószínűsíthetően az volt, hogy a csatornák nem tudták elvezetni a vizet. Kedd reggelre is maradt dolguk a tűzoltóknak, mert Bélapátfalván az Egészségháznál egy ivóvíz - ellátást biztosító  cső robbant szét.

A megyei katasztrófavédelem ügyeletese elmondta, hogy a bélapátfalvi probléma megoldása a településre hárul, ebben az ügyben a tűzoltóság nem tudott segíteni.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!