Többször is riasztották a tűzoltókat az eső miatt
Beázáshoz az Érsekkerthez, a Pozsonyi útra és a Mátyás király , valamint a Széchenyi útra hívták ki a tűzoltókat. A kár oka valószínűsíthetően az volt, hogy a csatornák nem tudták elvezetni a vizet. Kedd reggelre is maradt dolguk a tűzoltóknak, mert Bélapátfalván az Egészségháznál egy ivóvíz - ellátást biztosító cső robbant szét.
A megyei katasztrófavédelem ügyeletese elmondta, hogy a bélapátfalvi probléma megoldása a településre hárul, ebben az ügyben a tűzoltóság nem tudott segíteni.


