Állampolgári esküt tettek

Az Egri Városházán csütörtökön hét állampolgári esküt is tettek.
 
 

Állampolgári esküt tettek

Az Egri Városházán csütörtökön hét állampolgári esküt is tettek.
 
 
 
 
 

Állampolgári esküt tettek

Az Egri Városházán csütörtökön hét állampolgári esküt is tettek.

Ukrajnából, Szlovákiából és Romániából érkezők tették le városunkban az állampolgári esküt. Habis László polgármester köszöntőjében a nemzeti érzés öszetartó erejét hangsúlyozta.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!