Állampolgári esküt tettek
2008.05.23.00:00
Az Egri Városházán csütörtökön hét állampolgári esküt is tettek.
Ukrajnából, Szlovákiából és Romániából érkezők tették le városunkban az állampolgári esküt. Habis László polgármester köszöntőjében a nemzeti érzés öszetartó erejét hangsúlyozta.


