Országos első Gledura, több Integrás is az élmezőnyben
2010.01.19.00:00
A Magyar Úszó Szövetség a napokban nyilvánosságra hozta a 2009. évi országos korosztályos ranglistáját, ahol igen előkelő helyet foglalnak el az Integrás úszók.
A közvetlen élmezőnyhöz tartozó versenyzők és az elfoglalt pozícióik száma az előző évihez képest megduplázódott. A tavalyi évhez hasonlóan idén is vezeti a ranglistát az 50 méteres hátúszásban a 10 évesek között Gledura Benjamin, de többen is felállhattak a képzeletbeli dobogóra. Szeivolt Melinda négyszer, míg Holló Balázs és Kripkó Ádám háromszor. Ki kell emelni Szedmák Enikőt, Sári Andrást, Renn Dánielt, Mirkóczki Áront és Vályi Vandát, akik szintén a korosztályuk legjobbjai közé tartoznak. Nagyszerűen szerepelt még a 15 éves Sztankovjánszky Anita is, akinek az átigazolása folyamatban van az Integra Agriába. Anita a 200 méteres pillangóúszásban közel 8 másodperces javulása az összetett, felnőtt ranglista 21. helyére volt elegendő, ami nagy reményekre jogosít a 2010-es évben - tájékoztatta portálunkat Kripkó Zoltán egyesületi elnök.
Összetettben:
200 m pillangó 21. Sztankovjánszky Anita 2:19,51
1993-ben születettek között:
800 m gyors 7. Kovács Dorottya 10.20,81
200 m pillangó 12. Kovács Dorottya 2:37,37
1994-ben születettek között:
50 m gyors 13. Sztankovjánszky Anita 29,21
100 m gyors 11. Sztankovjánszky Anita 1:02,00
50 m mell 11. Sztankovjánszky Anita 38,15
100 m mell 9. Sztankovjánszky Anita 1:22,53
200 m mell 15. Sztankovjánszky Anita 2:59,90
50 m pillangó 7. Sztankovjánszky Anita 29,92
100 m pillangó 6. Sztankovjánszky Anita 1:05,38
200 m pillangó 4. Sztankovjánszky Anita 2:19,51
400 m vegyes 10. Sztankovjánszky Anita 5:36,23
1998-ben születettek között:
50 m mell 14. Mirkóczki Áron 40,79
100 m mell 10. Mirkóczki Áron 1:27,29
200 m mell 7. Mirkóczki Áron 3:04,76
1999-ben születettek között:
50 m gyors 4. Holló Balázs 31,31
50 m gyors 9. Magyar Márton 32,00
50 m gyors 15. Gledura Benjamin 33,16
100 m gyors 3. Holló Balázs 1:07,59
100 m gyors 11. Magyar Márton 1:11,15
200 m gyors 2. Holló Balázs 2:27,05
400 m gyors 2. Holló Balázs 5:05,58
50 m mell 2. Kripkó Ádám 39,57
50 m mell 4. Holló Balázs 41,17
100 m mell 2. Kripkó Ádám 1:26,24
100 m mell 9. Holló Balázs 1:32,99
200 m mell 2. Kripkó Ádám 3:06,03
50 m hát 1. Gledura Benjamin 36,29
50 m hát 9. Holló Balázs 38,25
100 m hát 5. Gledura Benjamin 1:18,89
50 m pillangó 4. Holló Balázs 34,54
100 m pillangó 8. Holló Balázs 1:17,38
200 m vegyes 4. Holló Balázs 2:48,45
50 m gyors 10. Vályi Vanda 33,05
100 m gyors 7. Vályi Vanda 1:11,27
2000-ben születettek között:
50 m gyors 9. Szedmák Enikő 34,70
100 m gyors 6. Szedmák Enikő 1:14,08
200 m gyors 12. Szedmák Enikő 2:46,85
50 m mell 2. Szeivolt Melinda 43,29
50 m mell 5. Szedmák Enikő 44,69
100 m mell 2. Szeivolt Melinda 1:31,24
100 m mell 5. Szedmák Enikő 1:36,20
200 m mell 9. Szedmák Enikő 3:36,76
100 m hát 15. Rompos Dóra 1:30,60
50 m pillangó 2. Szeivolt Melinda 37,49
100 m pillangó 2. Szeivolt Melinda 1:25,18
2001-ben születettek között:
50 m gyors 14. Kripkó Ákos 37,68
50 m mell 5. Sári András 47,89
2002-ben születettek között:
50 m mell 5. Renn Dániel 53,10
200 m pillangó 21. Sztankovjánszky Anita 2:19,51
1993-ben születettek között:
800 m gyors 7. Kovács Dorottya 10.20,81
200 m pillangó 12. Kovács Dorottya 2:37,37
1994-ben születettek között:
50 m gyors 13. Sztankovjánszky Anita 29,21
100 m gyors 11. Sztankovjánszky Anita 1:02,00
50 m mell 11. Sztankovjánszky Anita 38,15
100 m mell 9. Sztankovjánszky Anita 1:22,53
200 m mell 15. Sztankovjánszky Anita 2:59,90
50 m pillangó 7. Sztankovjánszky Anita 29,92
100 m pillangó 6. Sztankovjánszky Anita 1:05,38
200 m pillangó 4. Sztankovjánszky Anita 2:19,51
400 m vegyes 10. Sztankovjánszky Anita 5:36,23
1998-ben születettek között:
50 m mell 14. Mirkóczki Áron 40,79
100 m mell 10. Mirkóczki Áron 1:27,29
200 m mell 7. Mirkóczki Áron 3:04,76
1999-ben születettek között:
50 m gyors 4. Holló Balázs 31,31
50 m gyors 9. Magyar Márton 32,00
50 m gyors 15. Gledura Benjamin 33,16
100 m gyors 3. Holló Balázs 1:07,59
100 m gyors 11. Magyar Márton 1:11,15
200 m gyors 2. Holló Balázs 2:27,05
400 m gyors 2. Holló Balázs 5:05,58
50 m mell 2. Kripkó Ádám 39,57
50 m mell 4. Holló Balázs 41,17
100 m mell 2. Kripkó Ádám 1:26,24
100 m mell 9. Holló Balázs 1:32,99
200 m mell 2. Kripkó Ádám 3:06,03
50 m hát 1. Gledura Benjamin 36,29
50 m hát 9. Holló Balázs 38,25
100 m hát 5. Gledura Benjamin 1:18,89
50 m pillangó 4. Holló Balázs 34,54
100 m pillangó 8. Holló Balázs 1:17,38
200 m vegyes 4. Holló Balázs 2:48,45
50 m gyors 10. Vályi Vanda 33,05
100 m gyors 7. Vályi Vanda 1:11,27
2000-ben születettek között:
50 m gyors 9. Szedmák Enikő 34,70
100 m gyors 6. Szedmák Enikő 1:14,08
200 m gyors 12. Szedmák Enikő 2:46,85
50 m mell 2. Szeivolt Melinda 43,29
50 m mell 5. Szedmák Enikő 44,69
100 m mell 2. Szeivolt Melinda 1:31,24
100 m mell 5. Szedmák Enikő 1:36,20
200 m mell 9. Szedmák Enikő 3:36,76
100 m hát 15. Rompos Dóra 1:30,60
50 m pillangó 2. Szeivolt Melinda 37,49
100 m pillangó 2. Szeivolt Melinda 1:25,18
2001-ben születettek között:
50 m gyors 14. Kripkó Ákos 37,68
50 m mell 5. Sári András 47,89
2002-ben születettek között:
50 m mell 5. Renn Dániel 53,10