Mesevetélkedőn a megyei diákok is
2008.05.11.00:00
Kedden rendezik meg a hatfordulós XII. Országos Mesevetélkedő döntőjét Szegeden.
A megmérettetésen az előzetesen jelentkezett alsó tagozatos gyerekek vesznek részt. A verseny felmenő rendszerű. A Lenkey János Általános Iskola csapata képviseli megyénket a vetélkedőn.

