Mesevetélkedőn a megyei diákok is

Kedden rendezik meg a hatfordulós XII. Országos Mesevetélkedő  döntőjét Szegeden.
 
 

Mesevetélkedőn a megyei diákok is

Kedden rendezik meg a hatfordulós XII. Országos Mesevetélkedő  döntőjét Szegeden.
 
 
 
 
 

Mesevetélkedőn a megyei diákok is

Kedden rendezik meg a hatfordulós XII. Országos Mesevetélkedő  döntőjét Szegeden.

A megmérettetésen az előzetesen jelentkezett alsó tagozatos gyerekek vesznek részt. A verseny felmenő rendszerű. A Lenkey János Általános Iskola csapata képviseli megyénket a vetélkedőn.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!