Rendben zajlott az érettségi
2008.05.13.00:00
Az utólagos felmérések szerint Eger 15 középiskolájában több, mint 2000 tanuló tette le érettségi vizsgáit.
Valamennyi tantárgyból történő vizsgázás rendben lezajlott, nem voltak fennakadások. A szóbeli vizsgákat június 5-e és 11-e között tehetik le a diákok, emelt szinten pedig június 16-a és 27-e között adhatnak számot tudásukról.


