Rendben zajlott az érettségi

Az utólagos felmérések szerint Eger 15 középiskolájában több, mint 2000 tanuló tette le érettségi vizsgáit.
 
 

Rendben zajlott az érettségi

Az utólagos felmérések szerint Eger 15 középiskolájában több, mint 2000 tanuló tette le érettségi vizsgáit.
 
 
 
 
 

Rendben zajlott az érettségi

Az utólagos felmérések szerint Eger 15 középiskolájában több, mint 2000 tanuló tette le érettségi vizsgáit.

Valamennyi tantárgyból történő vizsgázás rendben lezajlott, nem voltak fennakadások. A szóbeli vizsgákat június 5-e és 11-e között tehetik le a diákok, emelt szinten pedig június 16-a és 27-e között adhatnak számot tudásukról.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!