Gitártalálkozó a zenesuliban
2008.05.13.00:00
Regionális gitártalálkozót rendeztek az egri Farkas Ferenc Zeneiskolában, ahol Heves,-Borsod- és Nógrád megye zeneiskoláinak tanulói mérettették meg magukat összesen negyvenheten.
A nebulók mindegyike klasszikus gitárzenét tanul, és a zsűri ezúttal nem csupán az első három helyezettet jutalmazta, hanem jóval több tehetség kapott elismerést.


