Fórum a HKIK-ban

Pénteken délután 3 órától szervez fórumot a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a gazdaságfejlesztést elősegítő önkormányzati tervek ismertetése érdekében.
 
 

Fórum a HKIK-ban

Pénteken délután 3 órától szervez fórumot a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a gazdaságfejlesztést elősegítő önkormányzati tervek ismertetése érdekében.
 
 
 
 
 

Fórum a HKIK-ban

Pénteken délután 3 órától szervez fórumot a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a gazdaságfejlesztést elősegítő önkormányzati tervek ismertetése érdekében.

A fórumon részt vesz Habis László polgármester, Bányász Róbert önkormányzati képviselő, Gadavics Gyula a főmérnöki iroda vezetője és Rátkai Attila főépítész.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!