Újabb verekedés
Életveszélyes sérülések egy egri középiskolában
2008.05.13.00:00
Egy egri szakmunkásképző intézetben a délelőtt folyamán két ott tanuló diák az iskola folyosóján összeverekedett. A fiúk között előzetes szóváltást követően alakult ki a verekedés, mely során az egyikük elesett és életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A verekedésben résztvevő másik fiú ellen életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya.
Kihallgatása és az eset körülményeinek pontos felderítése jelenleg is folyamatban van -tudtuk meg Soltész Bálint, sajtószóvivőtől.
Kihallgatása és az eset körülményeinek pontos felderítése jelenleg is folyamatban van -tudtuk meg Soltész Bálint, sajtószóvivőtől.
