Újabb verekedés

Életveszélyes sérülések egy egri középiskolában

Egy egri szakmunkásképző intézetben a délelőtt folyamán két ott tanuló diák az iskola folyosóján összeverekedett. A fiúk között előzetes szóváltást követően alakult ki a verekedés, mely során az egyikük elesett és életveszélyes sérüléseket szenvedett.
 
 

Újabb verekedés

Életveszélyes sérülések egy egri középiskolában

Egy egri szakmunkásképző intézetben a délelőtt folyamán két ott tanuló diák az iskola folyosóján összeverekedett. A fiúk között előzetes szóváltást követően alakult ki a verekedés, mely során az egyikük elesett és életveszélyes sérüléseket szenvedett.
 
 
 
 
 

Újabb verekedés

Életveszélyes sérülések egy egri középiskolában

Egy egri szakmunkásképző intézetben a délelőtt folyamán két ott tanuló diák az iskola folyosóján összeverekedett. A fiúk között előzetes szóváltást követően alakult ki a verekedés, mely során az egyikük elesett és életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A verekedésben résztvevő másik fiú ellen életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya.
Kihallgatása és az eset körülményeinek pontos felderítése jelenleg is folyamatban van -tudtuk meg Soltész Bálint, sajtószóvivőtől.
 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!