Beruház az önkormányzat
A Deák Ferenc úti csomóponttól az okmányirodáig tartó útszakaszt érinti a beruházás - mondta el Gadavics Gyula, a főmérnöki iroda vezetője. Azt is elmondták, hogy a nyílt árok helyett zöldfelület lesz, a járdák térkőburkolatot kapnak, a gesztenye - fasor továbbra is díszíti majd az utcát, de a parkolási lehetőség párhuzamos leállósávval bővül ki. Az utat megerősítik.
A lakókat ezek az anyagiak nem terhelik. A közvilágítást is megújítják ezen az útszakaszon. A közgyűlés júniusig dönthet arról, hogy a tízszázalék önrészt vállalja e a befektetésből. Támogatásra is számítanak a Regionális Operatív program keretéből. A kivitelezés körülbelül négy hónapot fog igénybe venni, és várhatóan jövő nyáron kezdődhet.


