Életveszélyes verekedés az iskolában

Tegnap két diák összeverekedett az egri szakmunkásképző intézményben.
 
 

Életveszélyes verekedés az iskolában

Tegnap két diák összeverekedett az egri szakmunkásképző intézményben.
 
 
 
 
 

Életveszélyes verekedés az iskolában

Tegnap két diák összeverekedett az egri szakmunkásképző intézményben.

Az összetűzés odáig fajult, hogy egyikük életveszélyesen megsérült. A körülmények felderítése még folyamatban van, az eset oka tisztázatlan. A rendőrség életveszélyt okozó testi sértés miatt indított eljárást a sérüléseket okozó fél ellen - tudtuk meg Soltész Bálinttól, a megyei rendőrség szóvivőjétől.A fiú arc - és koponyasérüléssel került kórházba.

Később dr. Kozma Pál, a kórház Traumatológiai és Kézsebészeti osztályának orvosa elmondta, hogy orvosi szempontból nem számítanak életveszélyesnek a sebek, csupán jogilag minősülnek annak. Jelenleg megfigyelés alatt tartják a fiút.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!