Külföldi újságírók Egerben
2008.05.15.00:00
Tanulmányúton vettek részt a napokban Egerben a hazánkban dolgozó külföldi újságírók egy csoportja, akiket Habis László polgármester köszöntötte, majd megismerkedtek Eger idegenforgalmával, gazdasági és turisztikai befektetési lehetőségeivel.
A programon részt vett Dr. Niklai Ákos a Magyar Turizmus Zrt. elnökségi tagja és Dr. Rónai Iván vezérigazgató is.


