Jól angoloztak
2008.05.16.00:00
Az Eszterházy Károly Gyakorlóiskola két növendéke Szabó Mátyás és Hernádfői Márk hetedikes tanulók ötödik illetve nyolcadik helyen végeztek az országos általános iskolás tanulmányi verseny angol nyelv megmérettetésén.
Felkészítő tanáruk Nagyné Fóris Katalin és Légrádiné Kőházi Tímea voltak.

