Kilép az egyház Szilvásváradról

Takarékosan próbálnak gazdálkodni Szilvásváradon, így a képviselőtestület legutóbbi ülésén arról döntöttek, hogy az év eleji 10 milliós hiányt decemberig le szeretnék dolgozni.
 
 

Kilép az egyház Szilvásváradról

Takarékosan próbálnak gazdálkodni Szilvásváradon, így a képviselőtestület legutóbbi ülésén arról döntöttek, hogy az év eleji 10 milliós hiányt decemberig le szeretnék dolgozni.
 
 
 
 
 

Kilép az egyház Szilvásváradról

Takarékosan próbálnak gazdálkodni Szilvásváradon, így a képviselőtestület legutóbbi ülésén arról döntöttek, hogy az év eleji 10 milliós hiányt decemberig le szeretnék dolgozni.

Az ülésen szó esett arról is, hogy az egyház nem vállalja többé a szilvási református temető fenntartását, így a grémium úgy döntött, hogy az önkormányzat tulajdonába veszik a nyughely kezelését.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!