Kilép az egyház Szilvásváradról
2008.05.19.00:00
Takarékosan próbálnak gazdálkodni Szilvásváradon, így a képviselőtestület legutóbbi ülésén arról döntöttek, hogy az év eleji 10 milliós hiányt decemberig le szeretnék dolgozni.
Az ülésen szó esett arról is, hogy az egyház nem vállalja többé a szilvási református temető fenntartását, így a grémium úgy döntött, hogy az önkormányzat tulajdonába veszik a nyughely kezelését.

