Az almári Kolostoron dolgoznak

A Pálos Kolostor romjainál négy éve kezdtek takarításba, melyet most aljnövényzet - és bozótritkítással folytatott a Szabadidő szekció a föld alatt található falmaradványok óvása érdekében.
 
 

Az almári Kolostoron dolgoznak

A Pálos Kolostor romjainál négy éve kezdtek takarításba, melyet most aljnövényzet - és bozótritkítással folytatott a Szabadidő szekció a föld alatt található falmaradványok óvása érdekében.
 
 
 
 
 

Az almári Kolostoron dolgoznak

A Pálos Kolostor romjainál négy éve kezdtek takarításba, melyet most aljnövényzet - és bozótritkítással folytatott a Szabadidő szekció a föld alatt található falmaradványok óvása érdekében.

A külterületek megtisztítása érdekében az önkormányzat a civilekkel pályázott a környezetvédelmi minisztériumhoz. A szekció vezetője, Mácsár Beáta elmondása szerint pihenő hellyé szeretnék kialakítani ezt a területet. A helyszínnel foglalkozó régész, Fodor László bízik abban, hogy a múzeum 50. születésnapján egy kiállításon mutathatják be az épület alaprajzát és néhány leletet is.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!