Skoda - találkozó Egerben

Öt éve szervez Skoda Coupé - , farhűtős - és régi Skoda -találkozót egy egri baráti kör.
 
 

Skoda - találkozó Egerben

Öt éve szervez Skoda Coupé - , farhűtős - és régi Skoda -találkozót egy egri baráti kör.
 
 
 
 
 

Skoda - találkozó Egerben

Öt éve szervez Skoda Coupé - , farhűtős - és régi Skoda -találkozót egy egri baráti kör.

Az idei évben a kétszáz kilometeres túrán majdnem ötven jelentkező volt. A kiállításon csaknem hatvan Skodát láthattak az érdeklődők vasárnap. A találkozó három napig tartott. Szombaton rendezték meg a túrát, majd vasárnap Egerben vonultatták fel az autókat. A legszebb járművek díjat is kaptak.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!