Skoda - találkozó Egerben
2008.05.18.00:00
Öt éve szervez Skoda Coupé - , farhűtős - és régi Skoda -találkozót egy egri baráti kör.
Az idei évben a kétszáz kilometeres túrán majdnem ötven jelentkező volt. A kiállításon csaknem hatvan Skodát láthattak az érdeklődők vasárnap. A találkozó három napig tartott. Szombaton rendezték meg a túrát, majd vasárnap Egerben vonultatták fel az autókat. A legszebb járművek díjat is kaptak.



