Gazdaságfejlesztési fórumot tartottak
2008.05.19.00:00
A Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és Eger vezetése közös gazdaságfejlesztési fórum keretében vitatta meg az aktuális gazdasági problémákat a napokban.
Szó esett többek között, arról, hogy változtatásra van szükség a szakképzések, oktatás területén, valamint az autópályához vezető út jelentőségéről is beszéltek az iparterület egyszerűbb megközelíthetősége érdekében.
A Buttler - ház kihasználatlan lehetőségeit is szóba hozták. Eger, a megyei jogú városok között az adóbevételek tekintetében az utolsó negyedben foglal helyet, derült ki a város adóbevételeinek megvitatásakor.


