Gazdaságfejlesztési fórumot tartottak

A Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és Eger vezetése közös gazdaságfejlesztési fórum keretében vitatta meg az aktuális gazdasági problémákat a napokban.  
 
 

Gazdaságfejlesztési fórumot tartottak

A Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és Eger vezetése közös gazdaságfejlesztési fórum keretében vitatta meg az aktuális gazdasági problémákat a napokban.  
 
 
 
 
 

Gazdaságfejlesztési fórumot tartottak

A Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és Eger vezetése közös gazdaságfejlesztési fórum keretében vitatta meg az aktuális gazdasági problémákat a napokban.  

Szó esett többek között, arról, hogy változtatásra van szükség a szakképzések, oktatás területén, valamint az autópályához vezető út jelentőségéről is beszéltek az iparterület egyszerűbb megközelíthetősége érdekében.

A Buttler - ház kihasználatlan lehetőségeit is szóba hozták. Eger, a megyei jogú városok között az adóbevételek tekintetében az utolsó negyedben foglal helyet, derült ki a város adóbevételeinek megvitatásakor.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!