Az EKF tanára nyitja meg
2008.05.19.00:00
Az Eszterházy Károly Főiskola tanszékvezetője, Loboczky János esztéta nyitja meg azt a kiállítást, mely Budapesten a Gellért Hotel Teaszalonjában nyílik Korponay Margó festőművész akvarell-munkáiból. A tárlatot május 30-ig tekinthetik meg az érdeklődők.



