Nem unatkoztak a szurkolók
A mérkőzést, mely egri győzelemmel ért véget, nagy hajrá és szurkolói izgalom kísérte. A balmazújvárosiak ellen valóban küzdeni kellett az egrieknek. A tavalyi hajrában is bosszúságot okoztak a hajdú-bihariak az SHS Eger csapatának hazai terepen. Az első félidőben még nem brillírozott az SHS csapata, míg a második játékrészben kissé leeresztett az ellenfél és ebből sikerült az Egernek előnyt kovácsolnia.
A végső eredmény 31 - 26 lett az egriek javára. Izgalmas volt az út a mérkőzés végéig, mivel a 40-50. perc tájékán a balmaziak négy góllal is közelebb kerültek Egerhez. Derekasan küzdött az ellenfél, de ez nem bizonyult elegendőnek a Kékesi gárdával szemben. A Balmazújváros emberhiány ellenére sem adta fel, de végül az Egeré lett a győzelem. A vendégek csapata fájlalta, hogy véleményük szerint a második játékrésztől nem fújtak megfelelően a bírók.