Baptista esték a Technika Házában
2008.05.19.00:00
Háromnapos evangelizáció sorozatot tartott az egri baptista gyülekezet a technika házában a hétvégén Különleges esték címmel.
A gyülekezet már 9 éve szervez hasonló programokat, ahol közös imával egybekötött előadásokkal várják a résztvevőket. A következő evnagelizációs programot novemberben szervezik.

