Baptista esték a Technika Házában

Háromnapos evangelizáció sorozatot tartott az egri baptista gyülekezet a technika házában a hétvégén Különleges esték címmel.
 
 

Baptista esték a Technika Házában

Háromnapos evangelizáció sorozatot tartott az egri baptista gyülekezet a technika házában a hétvégén Különleges esték címmel.
 
 
 
 
 

Baptista esték a Technika Házában

Háromnapos evangelizáció sorozatot tartott az egri baptista gyülekezet a technika házában a hétvégén Különleges esték címmel.

A gyülekezet már 9 éve szervez hasonló programokat, ahol közös imával egybekötött előadásokkal várják a résztvevőket. A következő evnagelizációs programot novemberben szervezik.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!