Támogatást kér a polgármester
2008.05.19.00:00
Habis László Eger polgármestere arra kéri az egrieket, hogy adományokkal támogassák a Székely Bertalan munkásságáról készülő dokumentumfilm elkészítését.
Az adománygyűjtő akciót az Egri Nők a Városért Egyesület moderálja. A film elkészítésének ötlete a Zsinagóga Galériában látható tárlat nyomán jött, ezzel is hozzájárulva Eger magyar kultúrához való kötödéséhez.



