Több a bírság
2008.05.21.00:00
Május elseje óta már több, mint 10 millió forintnyi bírságot szabtak ki Heves megye útjain az igazoltató rendőrök.
A legtöbb esetben a gyorshajtás miatt, azonban előfordult, hogy elsőbbség meg nem adása vagy követési távolság be nem tartása miatt meszelték le a szabálytalankodókat. A baleseti statisztika javulást mutat, hiszen eddig 11-el kevesebb baleset történt a megyében, mint a tavalyi év hasonló időszakában.


