Kitüntették a maklári iskolát
2008.05.21.00:00
A "Közlekedésre nevelés kiváló iskolája" címmel tüntette ki a maklári I. István Általános Iskolát a Gazdasági és Közlekedési minisztérium.
Az iskolában kezdetekben csupán néhány tanuló vett részt a szakköri keretek között működő közlekedési ismeret oktatáson, a második évtől pedig részt vettek a megyei és az országos versenyek döntőiben is. Idén a Kis Zsófia, Nagy Zsófia, Tóth Zoltán, Vona Márk összeállítású csapat megnyerte a megyei kerékpáros iskola kupát.


