Kitüntették a maklári iskolát

A "Közlekedésre nevelés kiváló iskolája" címmel tüntette ki a maklári I. István Általános Iskolát a Gazdasági és Közlekedési minisztérium.
 
 

Kitüntették a maklári iskolát

A "Közlekedésre nevelés kiváló iskolája" címmel tüntette ki a maklári I. István Általános Iskolát a Gazdasági és Közlekedési minisztérium.
 
 
 
 
 

Kitüntették a maklári iskolát

A "Közlekedésre nevelés kiváló iskolája" címmel tüntette ki a maklári I. István Általános Iskolát a Gazdasági és Közlekedési minisztérium.

Az iskolában kezdetekben csupán néhány tanuló vett részt a szakköri keretek között működő közlekedési ismeret oktatáson, a második évtől pedig részt vettek a megyei és az országos versenyek döntőiben is. Idén a Kis Zsófia, Nagy Zsófia, Tóth Zoltán, Vona Márk összeállítású csapat megnyerte a megyei kerékpáros iskola kupát.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!