Nem fogják aláírni
2008.05.22.00:00
Sajtóértesülés szerint az egri kórház dolgozói közül tömeges létszámban, mintegy 860-an lesznek azok akik nem fogják aláírni a Hospinvest Zrt.-vel a munkavállalásról szóló szerződést.
Deák Gábor a Markhot Ferenc Kórház működtetését átvevő Hospinvest alelnöke szerint a másfél hónapja elindított konstruktív párbeszéd kielégítő a kórház dolgozói számára. A Hospinvest abban bízik, hogy a dolgozók többsége aláírja a szerződést.


