Wass Alberttel az USA-ban
2008.05.22.00:00
Amerikába utaznak az egri Varga László Polgári Teátrum tagjai a Wass Albert év alkalmából, ahol New Yorktól Floridáig fognak előadásokat tartani.
Az eseményen többek között arról is szólnak, hogy az Egyesült Államokban élő magyarok hogyan tudnák támogatni az egri Wass Albert szobor felállítását.



