Az egészségügyi miniszternél Habis László
2008.05.22.00:00
Várhatóan jövő hét hétfőn fogadja Habis Lászlót és az egri kórház küldöttségét az új egészségügyi miniszter Székely Tamás.
A küldöttségben Sós Tamás a megyegyűlés elnöke is jelen lesz. A résztvevők a Markhot Ferenc Kórház jövőjéről tárgyalnak a miniszterrel.


