Az egészségügyi miniszternél Habis László

Várhatóan jövő hét hétfőn fogadja Habis Lászlót és az egri kórház küldöttségét az új egészségügyi miniszter Székely Tamás.
 
 

Az egészségügyi miniszternél Habis László

Várhatóan jövő hét hétfőn fogadja Habis Lászlót és az egri kórház küldöttségét az új egészségügyi miniszter Székely Tamás.
 
 
 
 
 

Az egészségügyi miniszternél Habis László

Várhatóan jövő hét hétfőn fogadja Habis Lászlót és az egri kórház küldöttségét az új egészségügyi miniszter Székely Tamás.

A küldöttségben Sós Tamás a megyegyűlés elnöke is jelen lesz. A résztvevők a Markhot Ferenc Kórház jövőjéről tárgyalnak a miniszterrel.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!