Kiállítás a Líceumban
2008.05.22.00:00
A napokban nyílt kiállítás a Líceumban a régió középiskolásainak munkáiból.
Az alkotások egy rajzversenyre születtek. A helyezetteknek a kiállítás megnyitóján Merczel József, a Heves megyei közgyűlés alelnöke adta át a díjakat, míg Herczeg István grafikusművész, aki a zsűri elnöke is volt, nyitotta meg az Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános Iskolája és Középiskolája által szervezett eseményt.



