Kiállítás a Líceumban

A napokban nyílt kiállítás a Líceumban a régió középiskolásainak munkáiból.
 
 

Kiállítás a Líceumban

A napokban nyílt kiállítás a Líceumban a régió középiskolásainak munkáiból.
 
 
 
 
 

Kiállítás a Líceumban

A napokban nyílt kiállítás a Líceumban a régió középiskolásainak munkáiból.

Az alkotások egy rajzversenyre születtek. A helyezetteknek a kiállítás megnyitóján Merczel József, a Heves megyei közgyűlés alelnöke adta át a díjakat, míg Herczeg István grafikusművész, aki a zsűri elnöke is volt, nyitotta meg az Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános Iskolája és Középiskolája által szervezett eseményt.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!