Roma rendészeti tábort szerveznek
2008.05.22.00:00
Idén nyáron a roma származású kisdiákoknak szerveznek rendészeti pályára irányító tábort.
A tábort az Önkormányzati és Területfejlesztási Minisztérium civilkapcsolati és esélyegyenlőségi osztálya más szervezetekkel közösen hirdeti meg - mondta Keimer Adolf, a kompolti cigány kisebbségi önkormányzat vezetője. A tábor a budapesti Adyligeti rendészeti Szakközépiskolában lesz június 23 és 27-e között.

