Elismerés a Vöröskeresztnél

A napokban  a Vöröskereszt világnapját ünnepelték a megyeházán.
 
 

Elismerés a Vöröskeresztnél

A napokban  a Vöröskereszt világnapját ünnepelték a megyeházán.
 
 
 
 
 

Elismerés a Vöröskeresztnél

A napokban  a Vöröskereszt világnapját ünnepelték a megyeházán.

Az egri Szilágyi Erzsébet Kollégium titkára, Murányi Albertné beszédében a segítő önkéntesek munkáját dícsérte. Az Egerben működő kilencven civil közösség nevében a jótékony munka támogatásáról biztosította a karitatív szervezetet Bodó Péter, a TIT Bugát Pál Egyesület igazgatója, az Egri Civil Kerekasztal alapító tagja.

Azt is elmondták, hogy a Vöröskereszt megyei igazgatója, Gortva József a fővárosi ünnepélyen a Vöröskereszt Szolgálatáért Érdemérem kitüntetésben részesült. Egerből Debreczeni Tiborné vehette át a Kiváló Vöröskeresztes Munkáért arany fokozatát, városunkból az ezüst minősítést Czakóné Püspöki Ilona és Csató Mónika kapták meg munkájuk elismeréseként, a bronz fokozatnak Sándorné Halász Erzsébet és Szilvás István örvendhettek városunkból.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!