Elismerés a Vöröskeresztnél
Az egri Szilágyi Erzsébet Kollégium titkára, Murányi Albertné beszédében a segítő önkéntesek munkáját dícsérte. Az Egerben működő kilencven civil közösség nevében a jótékony munka támogatásáról biztosította a karitatív szervezetet Bodó Péter, a TIT Bugát Pál Egyesület igazgatója, az Egri Civil Kerekasztal alapító tagja.
Azt is elmondták, hogy a Vöröskereszt megyei igazgatója, Gortva József a fővárosi ünnepélyen a Vöröskereszt Szolgálatáért Érdemérem kitüntetésben részesült. Egerből Debreczeni Tiborné vehette át a Kiváló Vöröskeresztes Munkáért arany fokozatát, városunkból az ezüst minősítést Czakóné Püspöki Ilona és Csató Mónika kapták meg munkájuk elismeréseként, a bronz fokozatnak Sándorné Halász Erzsébet és Szilvás István örvendhettek városunkból.


