Bázisiskola lett a Gárdonyi

Egerben járt Habsburg György az utolsó magyar király unokája, aki a Magyar Vöröskereszt elnökeként jött városunkba, és Bázisiskola címet adományozott a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumnak.
 
 

Bázisiskola lett a Gárdonyi

Egerben járt Habsburg György az utolsó magyar király unokája, aki a Magyar Vöröskereszt elnökeként jött városunkba, és Bázisiskola címet adományozott a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumnak.
 
 
 
 
 

Bázisiskola lett a Gárdonyi

Egerben járt Habsburg György az utolsó magyar király unokája, aki a Magyar Vöröskereszt elnökeként jött városunkba, és Bázisiskola címet adományozott a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumnak.

A közoktatási intézmény Heves megyéből tizedikként csatlakozott a Bázisiskola Programhoz, melynek lényege, hogy az iskolák szorosan együttműködnek a Magyar Vöröskereszttel.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!