Bázisiskola lett a Gárdonyi
2008.05.16.00:00
Egerben járt Habsburg György az utolsó magyar király unokája, aki a Magyar Vöröskereszt elnökeként jött városunkba, és Bázisiskola címet adományozott a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumnak.
A közoktatási intézmény Heves megyéből tizedikként csatlakozott a Bázisiskola Programhoz, melynek lényege, hogy az iskolák szorosan együttműködnek a Magyar Vöröskereszttel.

