Eger is büszke Flórára

Sajtótájékoztatóra invitálta péntek reggel  Habis László polgármester a sajtó munkatársait.
 
 

Eger is büszke Flórára

Sajtótájékoztatóra invitálta péntek reggel  Habis László polgármester a sajtó munkatársait.
 
 
 
 
 

Eger is büszke Flórára

Sajtótájékoztatóra invitálta péntek reggel  Habis László polgármester a sajtó munkatársait.

Az esemény keretében Herczeg Flórát köszöntötte, és dícsérte a Társulatban megszerzett szerepéért. A polgármester úgy véli, az, hogy Flóra játszhatja el Réka szerepét a milleneumi István a királyban, Egernek is dicsőség. Flóra elmondása szerint tervei között szerepel a népzene világzenei szintű ismertetése, képviselete is, hiszen eddig a Narco Polo énekeseként ismerhette a közönség.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!