Eger is büszke Flórára
2008.05.17.00:00
Sajtótájékoztatóra invitálta péntek reggel Habis László polgármester a sajtó munkatársait.
Az esemény keretében Herczeg Flórát köszöntötte, és dícsérte a Társulatban megszerzett szerepéért. A polgármester úgy véli, az, hogy Flóra játszhatja el Réka szerepét a milleneumi István a királyban, Egernek is dicsőség. Flóra elmondása szerint tervei között szerepel a népzene világzenei szintű ismertetése, képviselete is, hiszen eddig a Narco Polo énekeseként ismerhette a közönség.



