Kitakarították az Érsekudvart
2008.05.18.00:00
A Jelképző Közhasznú Alapítvány a Virágszirom - program keretében rendezett nagytakarítást szombaton Egerben az Érsekudvarban.
A résztvevőket innivalóval, ennivalóval vendégelték meg a szervezők a virágültetésért "cserébe". Így megszépült az itt - ott már elhanyagolt belvárosi udvar.

