Optimisták az uazosok
2008.05.22.00:00
Az UAZ-GAZ 69 együttese ezen a néven immár 5 éve rúgja a bőrt, ezt megelőzően Beton-Gép elnevezéssel vettek részt a Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság középmezőnyében.
Dr. Sashalmi Árpád a csapat vezetője elmondta, hogy nem álltak sosem a bajnokságok élmezőnyében, legutóbbi meccsükön is kikaptak, no de náluk sem az eredmény a fontos. A főként jogászokból álló gárda meglehetősen kiöregedő félben van, jó pár játékosuk szerepel az öregfiúk bajnokság csapataiban is. Ezt orvosolandó, hogy az utóbbi időben több fiatal játékost is soraikba vettek. Terveik között szerepel a jelenlegi harmadosztályban való szereplés megtartása egy stabil csapattal.


