Optimisták az uazosok

Az UAZ-GAZ 69 együttese ezen a néven immár 5 éve rúgja a bőrt, ezt megelőzően Beton-Gép elnevezéssel vettek részt a Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság középmezőnyében.
 
 

Optimisták az uazosok

Az UAZ-GAZ 69 együttese ezen a néven immár 5 éve rúgja a bőrt, ezt megelőzően Beton-Gép elnevezéssel vettek részt a Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság középmezőnyében.
 
 
 
 
 

Optimisták az uazosok

Az UAZ-GAZ 69 együttese ezen a néven immár 5 éve rúgja a bőrt, ezt megelőzően Beton-Gép elnevezéssel vettek részt a Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság középmezőnyében.
Dr. Sashalmi Árpád a csapat vezetője elmondta, hogy nem álltak sosem a bajnokságok élmezőnyében, legutóbbi meccsükön is kikaptak, no de náluk sem az eredmény a fontos. A főként jogászokból álló gárda meglehetősen kiöregedő félben van, jó pár játékosuk szerepel az öregfiúk bajnokság csapataiban is. Ezt orvosolandó, hogy az utóbbi időben több fiatal játékost is soraikba vettek. Terveik között szerepel a jelenlegi harmadosztályban való szereplés megtartása egy stabil csapattal.
 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!