Eger a jövőben, háromszázszor
2008.05.22.00:00
Csanem 300 pályamunka érkezett be az önkormányzat Eger a jövőben elnevezésű pályázatára.
A rajzokat tegnap bírálták el, és vasárnap, gyermeknapon hirdetik ki az eredményt az Érsekkertben. A bíráló grémium élén Szurcsik József az Eszterházy Károly Főiskola rajz tanszék vezetője áll.



