Kiállítás a könyvtárban

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtárban megnyílt az Ittes Emilné babáiból és szőtteseiből álló kiállítás. 
 
 

Kiállítás a könyvtárban

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtárban megnyílt az Ittes Emilné babáiból és szőtteseiből álló kiállítás. 
 
 
 
 
 

Kiállítás a könyvtárban

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtárban megnyílt az Ittes Emilné babáiból és szőtteseiből álló kiállítás. 

Az intézmény nyitvatartási idejében látogathatják a tárlatot május 24-ig.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!