Ünnep a nyugdíjasoknál
Az egyesület elnöke Sebestyén János köszöntötte a résztvevőket. Az egyesület, ami mára már 174 egyéni tagot és 44 klubon keresztül, több, mint 10ezer nyugdíjas közösségi tagot tudhat köreiben, már tízéve működik. Egyedülálló dolognak számít, hogy jelenesetben egy olyan korosztályi civil szervezetről van szó, melynek tagjai közül 167en dolgoztak képviselőkként is települési önkormányzatoknál. A Heves Megyei Idősügyi Tanács elnöke, Sós Tamás is köszöntötte a megjelent nyugdíjasokat.


