Ünnep a nyugdíjasoknál

Ünnepi közgyűlést tartott a Heves Megyei Nyugdíjasok Választási Egyesülete a napokban az egri vár konferenciatermében.  
 
 

Ünnep a nyugdíjasoknál

Ünnepi közgyűlést tartott a Heves Megyei Nyugdíjasok Választási Egyesülete a napokban az egri vár konferenciatermében.  
 
 
 
 
 

Ünnep a nyugdíjasoknál

Ünnepi közgyűlést tartott a Heves Megyei Nyugdíjasok Választási Egyesülete a napokban az egri vár konferenciatermében.  

Az egyesület elnöke Sebestyén János köszöntötte a résztvevőket. Az egyesület, ami mára már 174 egyéni tagot és 44 klubon keresztül, több, mint 10ezer nyugdíjas közösségi tagot tudhat köreiben, már tízéve működik. Egyedülálló dolognak számít, hogy jelenesetben egy olyan korosztályi civil szervezetről van szó, melynek tagjai közül 167en dolgoztak képviselőkként is települési önkormányzatoknál. A Heves Megyei Idősügyi Tanács elnöke, Sós Tamás is köszöntötte a megjelent nyugdíjasokat.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!