Utazik a Kepes - hagyaték
A Kepes - hagyaték a 2009-ben Amerikában tartott Magyar Kultúra Éve alkalmából került New Yorkba, a Magyar Kulturális Intézetbe. Május 15-től szeptember végéig láthatják a kiállítást New Yorkban.
Az intézet igazgatója, Orsós László Jakab örült az egri kezdeményezésnek. A tárlat méltó megnyitóját képezi a 2009-es Magyar Évad programjainak. 2010-ig a Kepes-hagyaték utazó tárlatként szerepel a hazai és külföldi galériákban. Április 10-én a debreceni Modem ad otthont a hagyatéknak.



