Utazik a Kepes - hagyaték

Az idei év első felében a Külügyminisztérium által kiírt "Magyarország külföldi megismertetése" című pályázat révén országunk lehetőséget kapott a kulturális bemutatkozásra.
 
 

Utazik a Kepes - hagyaték

Az idei év első felében a Külügyminisztérium által kiírt "Magyarország külföldi megismertetése" című pályázat révén országunk lehetőséget kapott a kulturális bemutatkozásra.
 
 
 
 
 

Utazik a Kepes - hagyaték

Az idei év első felében a Külügyminisztérium által kiírt "Magyarország külföldi megismertetése" című pályázat révén országunk lehetőséget kapott a kulturális bemutatkozásra.

A Kepes - hagyaték a 2009-ben Amerikában tartott Magyar Kultúra Éve alkalmából került New Yorkba, a Magyar Kulturális Intézetbe. Május 15-től szeptember végéig láthatják a kiállítást New Yorkban.

Az intézet igazgatója, Orsós László Jakab örült az egri kezdeményezésnek. A tárlat méltó megnyitóját képezi a 2009-es Magyar Évad programjainak. 2010-ig a Kepes-hagyaték utazó tárlatként szerepel a hazai és külföldi galériákban. Április 10-én a debreceni Modem ad otthont a hagyatéknak.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!