Új fa a Múzsák Ligetében
2008.05.12.00:00
Alexander Brody, azaz az egri díszpolgár, Bródy Sándor ötlete nyomán létrehozott Múzsák Ligete újabb fával gazdagodik.
Az új fát Márton László, író, drámaíró, műfordító, esszéista ülteti el május 15-én délután két órakor, az Egri Nyitott Kapu Alapítvány és a polgármesteri hivatal közös szervezésében. A faültetés után az irodalombarátokat pódiumbeszélgetésre várja az író a Park Szálló teraszára.



