Hosszútávra terveznek a Bormajális ügyében

A bormajálist második alkalommal rendezték meg idén az egri hegyközségek.
 
 

Hosszútávra terveznek a Bormajális ügyében

A bormajálist második alkalommal rendezték meg idén az egri hegyközségek.
 
 
 
 
 

Hosszútávra terveznek a Bormajális ügyében

A bormajálist második alkalommal rendezték meg idén az egri hegyközségek.

A rendezvény helyszíne az Eszterházy téren a Líceum épülete előtt volt idén. Tarsoly József egri hegybíró elmondása szerint, az esemény helyszínéül azért nem a Szépasszonyvölgyet választották, mert ott egyébként is sok ilyen jellegű rendezvényen vehetnek részt az érdeklődők, míg a belváros életében az ilyen típusú rendezvény  eddig nem volt jellemző.

Azt is elmondta, hogy ez a helyszín hosszabb távra is megfelelőnek bizonyult a Bormajális színteréül. A szakember azt fájlalja, hogy a mostani alkalmon viszonylag kevés pincészet vonultatta fel nedűit, a vigasz az, hogy a résztvevő pincészetek eredményesnek találták a rendezvényt. A kiállítók becslése szerint idén 8-10ezer ember vett részt a Bormajálison.

 

 
 

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!