Megyénk diákjai fődíjas mesélők
2008.05.21.00:00
Korábbi híreink között már szerepelt, hogy a Lenkey János Általános Iskola tanulói képviselik megyénket a Szegeden megrendezett mesevetélkedő országos döntőjén.
A négy negyedik osztályos diák szépen szerepelt a megmérettetésen, hiszen a fődíj mellett számos ajándékot hozhattak haza. A " Hétmérföldes csizmában hetedhét ország ellen" című verseny már tizenkettedik alkalommal és többfordulóval várta a tehetséges tanulókat.



